• Kod:P8S
  • Producent:Parker
  • Seria:-
Informacje o produkcie:

- montaż w rowku z boku siłownika
- wersje: elektroniczna | kontraktonowa
- kilka długości kabla oraz przyłącza M8, M12

 
       

Dane techniczne

Czujnik P8S Parker można instalować w bardzo prosty sposób na siłowniku P1F, wpuszczajac je w rowek z boku siłownika.

 

Dostępne czujniki P8S:
- elektroniczne,
- kontraktonowe.


Do wyboru kilka długości kabla oraz przyłącza M8, M12.

Jak zamawiać

Skontaktuj się z inżynierem sprzedaży, szczegóły dostępne w zakładce Kontakt z inżynierem

Kontakt z inżynierem sprzedaży

ARA Pneumatik Wrocław

thumbnail

53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 38

Email: ara@arapneumatik.pl

thumbnail

Bartłomiej Dylik

Email: b.dylik@arapneumatik.pl

Kom: +48 725 025 040

thumbnail

Daniel Stępień

Email: d.stepien@arapneumatik.pl

Kom: +48 697 586 856

thumbnail

Piotr Kubaszewski

Email: p.kubaszewski@arapneumatik.pl

Kom: +48 607 387 687

thumbnail

Maciej Picher

Email: m.picher@arapneumatik.pl

Tel: +48 71 364 72 94

Kom: +48 691 556 653

ARA Pneumatik Oddział Katowice

thumbnail

40-584 Katowice, ul. Dworska 12

Email: katowice@arapneumatik.pl

thumbnail

Paweł Lniak

Email: p.lniak@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 601 156 145

thumbnail

Tomasz Bartoszek

Email: t.bartoszek@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 607 097 207

thumbnail

Piotr Nisowski

Email: p.nisowski@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 41

Kom: +48 607 847 647

Produkty dostępne w sklepie internetowym

Lp. Kod produktu Typ Przewód / przyłącze Dostępność Koszyk
1

P8S-GPSHX

Czujnik elektroniczny 10-30 V DC, PNP NO 0.27m / 8mm
2

P8S-GPMHX

Czujnik elektroniczny 10-30 V DC, PNP NO 0.27m / M12
3

P8S-GPFLX

Czujnik elektroniczny 10-30 V DC, PNP NO 3m PVC / bez przył.
4

P8S-GPFTX

Czujnik elektroniczny 10-30 V DC, PNP NO 10m PVC / bez przył.
5

P8S-GSSHX

Czujnik kontraktonowy 10-30 V AC/DC, NO 0.27m / 8mm
6

P8S-GSMHX

Czujnik kontraktonowy 10-30 V AC/DC, NO 0.27m / M12
7

P8S-GSFLX

Czujnik kontraktonowy 10-30 V AC/DC, NO 3m PVC / bez przył.
8

P8S-GSFTX

Czujnik kontraktonowy 10-30 V AC/DC, NO 10m PVC / bez przył.
9

P8S-GCFPX

Czujnik kontraktonowy 10-30 V AC/DC, NC 5m / bez przył.
10

P8S-GRFLX

Czujnik kontraktonowy 10-120 V AC/DC, NO 3m PVC / bez przył.
11

P8S-GRFLX2

Czujnik kontraktonowy 24-230 V AC/DC, NO 3m PVC / bez przył.
12

P8CS0803J

- złącze M8
13

P8CS1204J

- złącze M12

Produkty powiązane

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: product/product.php

Line Number: 612