Gdy istnieje bezpośrednia korelacja między produkowanymi przez nas produktami, a globalnym problemem, który wymaga rozwiązania, nasz zespół zrobi absolutnie wszystko, by wykonać to zadanie.

Steve Zimmerman  | Parker Hannifin


 
Zespoły inżynierów Parker Hannifin, naszego kluczowego partnera i poddostawcy komponentów dla przemysłu, stale pracują nad unikalnymi wyzwaniami inżynieryjnymi, mającymi na celu walkę z pandemią COVID-19.
 
Jednym z ostatnich przykładów jest dostarczenie nowego rozwiązania filtracji HVAC (zaakceptowanego przez rząd USA) do 8 szpitali w New Jersey - jednym z kilku regionów USA, najbardziej dotkniętym epidemią, w którym szpitale zostały bardzo szybko przepełnione.
 
Zespół musiał opracować rozwiązanie filtracyjne dla systemu wentylacji wykorzystywanego do generowania czystego powietrza dla ratowników medycznych i lekarzy pracujących w namiotach medycznych. I musieli działać szybko. Cały zespół pracowników rozumiał krytyczne znaczenie tej aplikacji dla zdrowia i życia, jak i pilność tej sytuacji. Parker podjął specjalne środki ostrożności i zwiększył produkcję, aby bezpiecznie zrealizować to zamówienie. Czas od pomysłu do dostawy systemów filtracji do szpitali zajął Parkerowi niespełna pięć dni.
 
 
W wyjątkowej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się obecnie, zapotrzebowanie na tego rodzaju rozwiązania stale rośnie. Jako dystrybutor Premium jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią sieci Parker, który w tak szybki i bezpośredni sposób wpływa na bezpieczeństwo i zdrowie.