Produkcja i montaż dedykowanych układów automatyki

Posiadamy własny park maszynowy oraz zaplecze serwisowe, dzięki którym oprócz dedykowanych zawiesi do transportu bliskiego i siłowników pneumatycznych, produkujemy także elementy specjalne i montujemy je w aplikacjach armatury przemysłowej i pneumatyki, dedykowanych dla wymagań klienta. Na podstawie projektów własnych wykonujemy kompletne szafy sterownicze, obwody zasilające i sterujące oraz montujemy je wraz z uruchomieniem na obiekcie u klienta.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Naprawy wyrobów prowadzimy w naszym centrum serwisowym we Wrocławiu lub na miejscu u klienta. W magazynie posiadamy podstawowe części zamienne do dostarczanych wyrobów, co skraca czas naprawy do minimum:
 
 

Regeneracja napędów liniowych Origa w serwisie

Oferowane przez nas napędy Origa wykazują się niepowtarzalnymi osiągami i niespotykaną żywotnością. Niektóre podzespoły siłownika ulegają eksploatacyjnemu zużyciu, a zadaniem naszego serwisu jest zapobieganie ew. uszkodzeniu siłownika i wymiana naturalnie zużytych elementów napędu.

Polecamy Państwu skorzystanie z regeneracji w naszym centrum serwisowym we Wrocławiu, które po przysłaniu siłownika przeprowadzi kompletną i fachową usługę przy użyciu oryginalnych części zamiennych. W awaryjnych sytuacjach nasz serwisant może dokonać naprawy siłownika u Klienta. więcej >>