ARA PNEUMATIK
L.T.M. Kościelniak Sp.j.

ul. Wyścigowa 38

53-012 Wrocław

NIP 899-00-17-037

REGON 930249886

tel. +48 71 364 72 82

e-mail: ara@arapneumatik.pl

Dział armatury przemysłowej

thumbnail Tomasz Urysz
Kierownik działu armatury
kom. +48 691 112 333
t.urysz@arapneumatik.pl
thumbnail Marek Grabowski
Inżynier sprzedaży
kom. +48 607 247 647
m.grabowski@arapneumatik.pl
thumbnail Patryk Gnieciak
Key Account Manager
kom. +48 607 327 927
p.gnieciak@arapneumatik.pl
thumbnail Miłosz Kocełuch
Doradca techniczno-handlowy
kom. +48 725 025 003
m.koceluch@arapneumatik.pl

Dział pneumatyki Wrocław

thumbnail Jarosław Grzelik
Key Account Manager
kom. +48 605 584 478
j.grzelik@arapneumatik.pl
thumbnail Cezary Walczak
Doradca techniczno-handlowy
kom. +48 607 387 687
c.walczak@arapneumatik.pl
thumbnail Maciej Picher
Dyrektor działu pneumatyki | Doradztwo techniczne
kom. +48 691 556 653
m.picher@arapneumatik.pl

Dział pneumatyki Katowice

thumbnail Piotr Nisowski
Pneumatyka Katowice
kom. +48 607 847 647
p.nisowski@arapneumatik.pl

Dział techniki próżniowej i zawiesi

thumbnail Andrzej Kocełuch
Komponenty próżniowe
kom. +48 601 782 760
a.koceluch@arapneumatik.pl
thumbnail Sławosz Miś
Kierownik działu zawiesi próżniowych
kom. +48 695 586 869
s.mis@arapneumatik.pl
thumbnail Marcin Połczyk
Zawiesia próżniowe
kom. +48 725 025 325
m.polczyk@arapneumatik.pl

Dział elektromechaniki

thumbnail Daniel Stolarski
Doradca techniczno-handlowy
kom. +48 667 347 247
d.stolarski@arapneumatik.pl
thumbnail Tadeusz Kościelniak

kom. +48 601 586 861
t.koscielniak@arapneumatik.pl

E-commerce | marketing | rekrutacja

thumbnail Agata Bobińska
E-commerce manager | Koordynator systemu IT Kierownik działu marketingu
kom. +48 607 537 047
a.bobinska@arapneumatik.pl
thumbnail Tomasz Kościelniak
Specjalista ds. marketingu | Specjalista ds. HR
kom. +48 607 147 647
tm.koscielniak@arapneumatik.pl

Dział realizacji zamówień

thumbnail Dorota Włodarczyk
Specjalista ds. zamówień
kom. +48 607 537 807
d.wlodarczyk@arapneumatik.pl

Wysyłka towaru, fakturowanie

thumbnail Mariusz Zatryb
Kierownik magazynu
kom. +48 697 576 869
m.zatryb@arapneumatik.pl
thumbnail Krzysztof Jędrzejczyk
Specjalista ds. logistyki
kom. +48 601 754 197
k.jedrzejczyk@arapneumatik.pl

Dział administracji i rozliczeń

thumbnail Ewa Podburaczyńska
Specjalista ds. administracyjno-księgowych
thumbnail Marta Stępień
Specjalista ds. finansowo-kadrowych
kom. +48 725 025 625
m.stepien@arapneumatik.pl

Dział serwisu i montażu

thumbnail Damian Stańczuk
Kierownik warsztatu
kom. +48 601 931 981
d.stanczuk@arapneumatik.pl
thumbnail Jan Feduszczak
Inżynier serwisu
kom. +48 601 641 851
serwis@arapneumatik.pl
thumbnail Serwis zawiesi próżniowych

kom. +48 695 586 869
serwiszawiesi@arapneumatik.pl

Salon Parker Store Wrocław

thumbnail Małgorzata Kocełuch
Obsługa Parker Store Wrocław ul. Wyścigowa 38
kom. +48 725 025 330
g.koceluch@arapneumatik.pl