ARA PNEUMATIK
L.T.M. Kościelniak Sp.j.

ul. Wyścigowa 38

53-012 Wrocław

NIP 899-00-17-037

REGON 930249886

tel. 71 364 72 82

fax 71 364 72 83

e-mail: ara@arapneumatik.pl

Dział pneumatyki

thumbnail Maciej Picher
Kierownik Działu Pneumatyki
tel. +48 71 364 72 80
kom. +48 691 556 653
m.picher@arapneumatik.pl
thumbnail Marek Lach
Inżynier Sprzedaży
tel. +48 71 364 72 80
kom. +48 697 586 856
m.lach@arapneumatik.pl
thumbnail Hubert Pietrzak
Inżynier Sprzedaży
kom. +48 605 584 478
h.pietrzak@arapneumatik.pl
thumbnail Sławomir Sobolak
Inżynier Sprzedaży
kom. +48 607 387 687
s.sobolak@arapneumatik.pl

Dział armatury przemysłowej

thumbnail Tomasz Urysz
Kierownik Działu Armatury
tel. +48 71 364 72 85
kom. +48 691 112 333
t.urysz@arapneumatik.pl
thumbnail Marek Grabowski
Inżynier Sprzedaży
tel. +48 71 364 72 97
kom. +48 607 247 647
m.grabowski@arapneumatik.pl
thumbnail Rafał Rusin
Inżynier Sprzedaży
kom. +48 607 097 357
r.rusin@arapneumatik.pl
thumbnail Marek Seredyn
Inżynier Sprzedaży
kom. +48 609 429 329
m.seredyn@arapneumatik.pl

Dział elektromechaniki

thumbnail Michał Kowalczuk
Inżynier Sprzedaży
tel. +48 71 364 72 89
kom. +48 601 931 981
m.kowalczuk@arapneumatik.pl

Dział techniki próżniowej

thumbnail Przemysław Jabłoński
Zawiesia Próżniowe
tel. +48 71 364 72 93
kom. +48 695 586 869
p.jablonski@arapneumatik.pl
thumbnail Andrzej Kocełuch
Komponenty Próżniowe
tel. +48 71 364 72 88
kom. +48 601 782 760
a.koceluch@arapneumatik.pl

Dział realizacji zamówień

thumbnail Dawid Bajak
Kierownik Działu Zamówień
tel. +48 71 364 72 95
kom. +48 601 941 461
d.bajak@arapneumatik.pl

Wysyłka towaru, fakturowanie

thumbnail Mariusz Zatryb
Kierownik magazynu
tel. +48 71 364 72 84
kom. +48 697 576 869
m.zatryb@arapneumatik.pl
thumbnail Krzysztof Jędrzejczyk
Specjalista ds. logistyki
tel. +48 71 364 72 84
kom. +48 601 754 197
k.jedrzejczyk@arapneumatik.pl

Dział marketingu i PR

thumbnail Agata Bobińska
Kierownik Działu Marketingu
kom. +48 881 30 66 66
a.bobinska@arapneumatik.pl
thumbnail Tomasz Kościelniak
Asystent marketingu
kom. +48 607 147 647
tm.koscielniak@arapneumatik.pl

Dział administracji i rozliczeń

thumbnail Ewa Podburaczyńska
Specjalista ds. administracyjno-księgowych
tel. +48 71 364 72 87
kom. +48 601 941 861
e.podburaczynska@arapneumatik.pl
thumbnail Dorota Baran
Specjalista ds. finansowych
tel. +48 71 364 72 98
kom. +48 607 537 807
d.baran@arapneumatik.pl

Serwis

thumbnail Jan Feduszczak
Warsztat i serwis
kom. +48 601 641 851
serwis@arapneumatik.pl

ODDZIAŁ KATOWICE

Parker Store Katowice

ul. Dworska 12

40-584 Katowice

tel. 32 779 76 40

e-mail: katowice@arapneumatik.pl

Zapraszamy:

Poniedziałek - Piątek (9:00-15.00)

Salon Katowice

KONTAKT Z DZIAŁAMI:

Dział pneumatyki

Dział pneumatyki

thumbnail Tomasz Bartoszek
Inżynier Sprzedaży
tel. +48 32 779 76 40
kom. +48 607 097 207
t.bartoszek@arapneumatik.pl
thumbnail Piotr Nisowski
Kierownik Oddziału Katowice
tel. +48 32 779 76 41
kom. +48 607 847 647
p.nisowski@arapneumatik.pl