Inteligentny moduł komunikacyjny zaworów IO-Link - Plug & Play

Zobacz więcej

Niezależny od protokołów Ethernet, współpracuje w standardzie Plug & Play. Umożliwia uzyskanie podobnej wydajności, przy jednoczesnym zmniejszeniu stopnia złożoności układu i obniżeniu kosztów.

Silikonowe przyssawki do pralin, ciastek i produktów spożywczych

Zobacz więcej

Duży wybór kształtów, pozwalający na dopasowanie ssawki do przenoszonego produktu. Przyssawki wykonane z silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Zakres średnic: Ø 12 ÷ 32 mm.

Zawory i modułowe wyspy zaworowe Inline serii PVL-B2 Parker

Zobacz więcej

Zawory stand alone i modułowe wyspy zaworowe 2 x 3/2, 5/2, 5/3. Lekka, kompaktowa konstrukcja, duże przepływy, montaż na szynie DIN 15mm.

Węże przemysłowe i złącza PUSH-LOK do średnich ciśnień

Zobacz więcej

Proste w montażu i demontażu węże przemysłowe Push-Lok 801 plus. Bardzo elastyczne (kauczuk), dostępne do DN25. Dedykowane do mediów: powietrze, woda, oleje, estry.

Silikonowe ssawki mieszkowe dedykowane do chwytania jaj | seria VSOM

Zobacz więcej

Specjalnie wyprofilowane przyssawki zaprojektowane na potrzeby przemysłu spożywczego, do chwytania kurzych jaj na farmach o wysokiej automatyzacji.

Zawory skośne kątowe sterowane pneumatycznie - ATEX w standardzie

Zobacz więcej

Zawory dedykowane do przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, w standardzie z uszczelnieniem PTFE. Dostępne w wersji ATEX do stref 1/21 i 2/22.

Promocja zestawów serwisowych do szybkozłączy Legris LF3000

Zobacz więcej

Niezbędny zestaw serwisowy Legris pozwalający na szybkie przeprowadzenie najważniejszych czynności konserwacyjnych, a także ograniczenie przestojów produkcyjnych.

Moduł oszczędzania powietrza AirSaver do pistoletów nadmuchowych

Zobacz więcej

Moduł oszczędzania powietrza AirSaver Parker dedykowane do pistoletów nadmuchowych. Oszczędność zużycia sprężonego powietrza nawet do 35%!

Automation on Tour już za nami! | Wrocław i Katowice

Zobacz więcej

Dziękujemy za odwiedzenie oddziałów naszej firmy podczas Parker Automation on Tour - prezentacji mobilnej ekspozycji rozwiązań pneumatyki i elektromechaniki.

Wysokiej jakości przekładnie ślimakowe do armatury ćwierćobrotowej

Zobacz więcej

Przekładnie ślimakowe dostępne są w wykonaniach z aluminium, żeliwa, stali nierdzewnej. Szeroka oferta wariantów do małych i dużych obciążeń, możliwe wersje nisko i wysokotemperaturowe.

Nowa średnica ø50mm systemu instalacji sprężonego powietrza Transair

Zobacz więcej

Nowy wymiar ø50mm z połączeniem SnapRing wzbogaca zakres średnic systemu: 16.5, 25, 40, 50, 63, 100 i 168. Dedykowany do sprężonego powietrza, gazów neutralnych i aplikacji próżniowych.

Parker LIQUIfit - złączki pneumatyczne polimerowe do cieczy

Zobacz więcej

Złączki pneumatyczne z certyfikatem FDA: gwint ze stali nierdzewnej AISI316L lub mosiądzu niklowanego. Dedykowane do transportu wody, napojów i cieczy przemysłowych. Spełniają wytyczne NSF 51, NSF 61.

Parker Parfit - wkłady filtracyjne sprężonego powietrza w korzystnej cenie

Zobacz więcej

Do obudów ABAC, AFE, Almig, Atlas Copco, Becker, Busch, Ceccato, CFA, Deltech, Donaldson, Filterworld, Friulair, Hankinson, Hi-Line, Kaeser, Leybold, Mark, Mattei, Mikropor, MTA, OMI, Sotras, Walker.

ETH Parker - napędy liniowe elektryczne dostępne w wersji ATEX

Zobacz więcej

Napęd liniowy elektryczny ETH Parker dostępny jest także w wersji ATEX dla grupy II, kategorii 2, co umożliwia nam oferowanie kompletnych rozwiązań dla stref zagrożonych wybuchem.

Zestaw serwo z certyfikatem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem

Zobacz więcej

Kompleksowe rozwiązanie pozwala na uproszczenie realizacji aplikacji bazujących na precyzyjnym pozycjonowaniu w strefach ATEX.

OC Vertical - zawiesie do transportu bliskiego dennic

Zobacz więcej

Wdrożyliśmy kolejne rozwiązanie do transportu bliskiego - zawiesie próżniowe służące do chwytania i obracania dennic, używanych do produkcji zbiorników ciśnieniowych.

Parker LCR - lekkie napędy z paskiem lub śrubą toczną w dobrej cenie

Zobacz więcej

Nowe napędy liniowe LCR w wykonaniu z paskiem lub śrubą toczną do manipulacji przedmiotami o niewielkim ciężarze. Niewielka waga, cicha praca, prosta budowa, niska cena.

Rectus - pneumatyczne szybkozłącza mosiężne w dobrej cenie

Zobacz więcej

Standardowa seria pneumatycznych szybkozłączy mosiężnych Rectus 26KA zgodnych z RECTUS 25, RECTUS 1600/1625, TEMA 1600, CEJN 320, JWL 520 + JWL 530.

Parker NAMUR - zawory do sterowania siłownikami obrotowymi

Zobacz więcej

Zawory przeznaczone do sterowania siłownikami obrotowymi jednostronnego i dwustronnego działania w strefach: ATEX, gazowych (0, 1 i 2), pyłowych (20, 21 i 22) oraz poza nimi.

Inteligentna stacja eżektorowa Lemax z systemem ASC

Zobacz więcej

Stacja z systemem oszczędzania sprężonego powietrza, umożliwiającym zmniejszenie zużycia energii w przypadku chwytania przedmiotów szczelnych powierzchniowo i wskrośnie.

Zawiesia OC w transporcie bliskim elementów wielkogabarytowych

Zobacz więcej

Rozwiązania dedykowane do transportu bliskiego elementów wielkogabarytowych: arkuszy blach, płyt drewnianych, laminatów, blatów, tafli szkła, okien, sprzętu AGD.

Tox Pressotechnik - FinePress - prasy stołowe - montaż, tłoczenie, wykrawanie

Zobacz więcej

Prasy stołowe dla uniwersalnych i elastycznych zastosowań w precyzyjnej technice montażu, tłoczenia, wykrawania, nitowania, w zakresie sił nacisku od 2 do 57 kN.

Regulatory proporcjonalne EPP4 w wersji ATEX dla stref 2 i 22

Zobacz więcej

Seria EPP4 została uzupełniona o wersję ATEX. Dla zastosowań w strefach zagrożonych wybuchem są teraz do dyspozycji regulatory proporcjonalne o wielkościach G1/2”, G1” i G2”. 

Parker P3L Lite - nowa seria zespołów przygotowania sprężonego powietrza - G1/4

Zobacz więcej

Wytrzymały i ultra lekki system przygotowania powietrza, o doskonałej wydajności oraz ekonomicznym przełożeniem jakości do ceny.

Parker Legris - katalog złącza i przewody pneumatyczne - dostępny ON-LINE

Zobacz więcej

Zapraszamy do korzystania z nowego katalogu w wersji ON-LINE z wyszukiwarką produktową. Katalog w wersji drukowanej można bezpłatnie zamówić tutaj.

Podłączenie wyspy zaworowej Isys Micro do systemu zdalnych BL67 Turck

Zobacz więcej

W połączeniu z systemem zdalnych BL67 Turck możliwości wyspy zaworowej IsysMicro rozszerzają się o wiele konfiguracji wejść i wyjść, zarówno cyfrowych, jak i analogowych.

Parker P1Q - nowe kompaktowe siłowniki pneumatyczne

Zobacz więcej

Siłowniki P1Q o konstrukcji pozwalającej na pełną zamienność z siłownikami znanych producentów wraz z pełną gamą mocowań i adapterów. Dostępne w atrakcyjnej cenie.

Pneumatyczny zawór odcinający sterowany ciepłem FireChek

Zobacz więcej

Zawór wykrywa przyrost ciepła na skutek pobliskiego pożaru - natychmiast odpowietrza siłownik oraz odcina zasilanie siłownika. Reaguje na ciepło, nie na płomień.

Hoerbiger - napędy elektrohydrauliczne - kompaktowe, autonomiczne

Zobacz więcej

Nowy kompaktowy agregat elektrohydrauliczny, łatwy w montażu i nie wymagającym orurowania. Łączy zalety technologii elektrycznej i hydraulicznej.

Parker HMR - wytrzymała rodzina elektrycznych napędów liniowych

Zobacz więcej

Napędy liniowe ze śrubą toczną firmy Parker, które cechuje ogromną wytrzymałość oraz znakomite właściwości dynamiki.

Parker Viking Lite - nowe zawory rozdzielające

Zobacz więcej

Seria mocnych wszechstronnych zaworów, łącząca w sobie wysoką wydajność z kompaktową budową i niewielkimi wymiarami instalacyjnymi.

Poszerzony dział produktów elektromechaniki Parker

Zobacz więcej

Zachęcamy do odwiedzenia nowego działu elektromechaniki na naszej stronie, który jest na bieżąco wzbogacany o nowe rozwiązania.

Parker Moduflex Lite - system przygotowania sprężonego powietrza

Zobacz więcej

Lekki system przygotowania powietrza z ultra lekkich technopolimerów do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych.