Inteligentny czujnik IO-Link serii CPS do siłowników ISO 15552

Zobacz więcej

Szybkie, precyzyjne i bezdotykowe wykrywanie pozycji tłoka siłownika dzięki czujnikom IO-Link serii Parker CPS. Konfiguracja ustawień sensora przyciskiem logicznym. Instrukcja konfiguracji online.

Składaj zamówienia online przez Platformę Sprzedaży B2B

Zobacz więcej

Wygoda zamawiania gdziekolwiek jesteś! Korzystając z dowolnego urządzenia online kupuj produkty z magazynu w Polsce, składaj zapytania, śledź statusy zamówień, pobieraj dokumenty produktu i faktury VAT.

Nowe innowacyjne siłowniki pneumatyczne ISO 15552 P1F Parker

Zobacz więcej

Nowe siłowniki pneumatyczne ISO 15552 dwustronnego działania serii P1F Parker ø32 ÷ 125mm, gładki profil, konstrukcja odporna na korozję, z pneumatyczną amortyzacją dobiegu tłoka.

Ssawki dedykowane do drewna i materiałów drewnopochodnych

Zobacz więcej

Ssawki do chwytania powierzchni płaskich materiałów drewnopochodnych lub o strukturze drewna. Przyssawki wykonane są z materiałów odpornych na ścieranie.

Zawory skośne kątowe sterowane pneumatycznie - ATEX w standardzie

Zobacz więcej

Zawory dedykowane do przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, w standardzie z uszczelnieniem PTFE. Dostępne w wersji ATEX do stref 1/21 i 2/22.

Szlachetna Paczka | Jesteśmy, działamy, wspieramy!

Zobacz więcej

Pod koniec tego wyjątkowo pracowitego i zabieganego roku postanowiliśmy zrobić coś dobrego i udało nam się :)

Inteligentny moduł komunikacyjny zaworów IO-Link - Plug & Play

Zobacz więcej

Niezależny od protokołów Ethernet, współpracuje w standardzie Plug & Play. Umożliwia uzyskanie podobnej wydajności, przy jednoczesnym zmniejszeniu stopnia złożoności układu i obniżeniu kosztów.

Silikonowe przyssawki do pralin, ciastek i produktów spożywczych

Zobacz więcej

Duży wybór kształtów, pozwalający na dopasowanie ssawki do przenoszonego produktu. Przyssawki wykonane z silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Zakres średnic: Ø 12 ÷ 32 mm.

Zawory i modułowe wyspy zaworowe Inline serii PVL-B2 Parker

Zobacz więcej

Zawory stand alone i modułowe wyspy zaworowe 2 x 3/2, 5/2, 5/3. Lekka, kompaktowa konstrukcja, duże przepływy, montaż na szynie DIN 15mm.

Węże przemysłowe i złącza PUSH-LOK do średnich ciśnień

Zobacz więcej

Proste w montażu i demontażu węże przemysłowe Push-Lok 801 plus. Bardzo elastyczne (kauczuk), dostępne do DN25. Dedykowane do mediów: powietrze, woda, oleje, estry.

Silikonowe ssawki mieszkowe dedykowane do chwytania jaj | seria VSOM

Zobacz więcej

Specjalnie wyprofilowane przyssawki zaprojektowane na potrzeby przemysłu spożywczego, do chwytania kurzych jaj na farmach o wysokiej automatyzacji.

Promocja zestawów serwisowych do szybkozłączy Legris LF3000

Zobacz więcej

Niezbędny zestaw serwisowy Legris pozwalający na szybkie przeprowadzenie najważniejszych czynności konserwacyjnych, a także ograniczenie przestojów produkcyjnych.

Moduł oszczędzania powietrza AirSaver do pistoletów nadmuchowych

Zobacz więcej

Moduł oszczędzania powietrza AirSaver Parker dedykowane do pistoletów nadmuchowych. Oszczędność zużycia sprężonego powietrza nawet do 35%!

Automation on Tour już za nami! | Wrocław i Katowice

Zobacz więcej

Dziękujemy za odwiedzenie oddziałów naszej firmy podczas Parker Automation on Tour - prezentacji mobilnej ekspozycji rozwiązań pneumatyki i elektromechaniki.

Nowa średnica ø50mm systemu instalacji sprężonego powietrza Transair

Zobacz więcej

Nowy wymiar ø50mm z połączeniem SnapRing wzbogaca zakres średnic systemu: 16.5, 25, 40, 50, 63, 100 i 168. Dedykowany do sprężonego powietrza, gazów neutralnych i aplikacji próżniowych.

Wysokiej jakości przekładnie ślimakowe do armatury ćwierćobrotowej

Zobacz więcej

Przekładnie ślimakowe dostępne są w wykonaniach z aluminium, żeliwa, stali nierdzewnej. Szeroka oferta wariantów do małych i dużych obciążeń, możliwe wersje nisko i wysokotemperaturowe.

Parker LIQUIfit - złączki pneumatyczne polimerowe do cieczy

Zobacz więcej

Złączki pneumatyczne z certyfikatem FDA: gwint ze stali nierdzewnej AISI316L lub mosiądzu niklowanego. Dedykowane do transportu wody, napojów i cieczy przemysłowych. Spełniają wytyczne NSF 51, NSF 61.

Parker Parfit - wkłady filtracyjne sprężonego powietrza w korzystnej cenie

Zobacz więcej

Do obudów ABAC, AFE, Almig, Atlas Copco, Becker, Busch, Ceccato, CFA, Deltech, Donaldson, Filterworld, Friulair, Hankinson, Hi-Line, Kaeser, Leybold, Mark, Mattei, Mikropor, MTA, OMI, Sotras, Walker.

ETH Parker - napędy liniowe elektryczne dostępne w wersji ATEX

Zobacz więcej

Napęd liniowy elektryczny ETH Parker dostępny jest także w wersji ATEX dla grupy II, kategorii 2, co umożliwia nam oferowanie kompletnych rozwiązań dla stref zagrożonych wybuchem.

Zestaw serwo z certyfikatem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem

Zobacz więcej

Kompleksowe rozwiązanie pozwala na uproszczenie realizacji aplikacji bazujących na precyzyjnym pozycjonowaniu w strefach ATEX.

OC Vertical - zawiesie do transportu bliskiego dennic

Zobacz więcej

Wdrożyliśmy kolejne rozwiązanie do transportu bliskiego - zawiesie próżniowe służące do chwytania i obracania dennic, używanych do produkcji zbiorników ciśnieniowych.

Parker LCR - lekkie napędy z paskiem lub śrubą toczną w dobrej cenie

Zobacz więcej

Nowe napędy liniowe LCR w wykonaniu z paskiem lub śrubą toczną do manipulacji przedmiotami o niewielkim ciężarze. Niewielka waga, cicha praca, prosta budowa, niska cena.

Rectus - pneumatyczne szybkozłącza mosiężne w dobrej cenie

Zobacz więcej

Standardowa seria pneumatycznych szybkozłączy mosiężnych Rectus 26KA zgodnych z RECTUS 25, RECTUS 1600/1625, TEMA 1600, CEJN 320, JWL 520 + JWL 530.

Parker NAMUR - zawory do sterowania siłownikami obrotowymi

Zobacz więcej

Zawory przeznaczone do sterowania siłownikami obrotowymi jednostronnego i dwustronnego działania w strefach: ATEX, gazowych (0, 1 i 2), pyłowych (20, 21 i 22) oraz poza nimi.

Inteligentna stacja eżektorowa Lemax z systemem ASC

Zobacz więcej

Stacja z systemem oszczędzania sprężonego powietrza, umożliwiającym zmniejszenie zużycia energii w przypadku chwytania przedmiotów szczelnych powierzchniowo i wskrośnie.

Zawiesia OC w transporcie bliskim elementów wielkogabarytowych

Zobacz więcej

Rozwiązania dedykowane do transportu bliskiego elementów wielkogabarytowych: arkuszy blach, płyt drewnianych, laminatów, blatów, tafli szkła, okien, sprzętu AGD.

Tox Pressotechnik - FinePress - prasy stołowe - montaż, tłoczenie, wykrawanie

Zobacz więcej

Prasy stołowe dla uniwersalnych i elastycznych zastosowań w precyzyjnej technice montażu, tłoczenia, wykrawania, nitowania, w zakresie sił nacisku od 2 do 57 kN.

Regulatory proporcjonalne EPP4 w wersji ATEX dla stref 2 i 22

Zobacz więcej

Seria EPP4 została uzupełniona o wersję ATEX. Dla zastosowań w strefach zagrożonych wybuchem są teraz do dyspozycji regulatory proporcjonalne o wielkościach G1/2”, G1” i G2”. 

Parker P3L Lite - nowa seria zespołów przygotowania sprężonego powietrza - G1/4

Zobacz więcej

Wytrzymały i ultra lekki system przygotowania powietrza, o doskonałej wydajności oraz ekonomicznym przełożeniem jakości do ceny.

Parker Legris - katalog złącza i przewody pneumatyczne - dostępny ON-LINE

Zobacz więcej

Zapraszamy do korzystania z nowego katalogu w wersji ON-LINE z wyszukiwarką produktową. Katalog w wersji drukowanej można bezpłatnie zamówić tutaj.

Podłączenie wyspy zaworowej Isys Micro do systemu zdalnych BL67 Turck

Zobacz więcej

W połączeniu z systemem zdalnych BL67 Turck możliwości wyspy zaworowej IsysMicro rozszerzają się o wiele konfiguracji wejść i wyjść, zarówno cyfrowych, jak i analogowych.

Hoerbiger - napędy elektrohydrauliczne - kompaktowe, autonomiczne

Zobacz więcej

Nowy kompaktowy agregat elektrohydrauliczny, łatwy w montażu i nie wymagającym orurowania. Łączy zalety technologii elektrycznej i hydraulicznej.

Parker P1Q - nowe kompaktowe siłowniki pneumatyczne

Zobacz więcej

Siłowniki P1Q o konstrukcji pozwalającej na pełną zamienność z siłownikami znanych producentów wraz z pełną gamą mocowań i adapterów. Dostępne w atrakcyjnej cenie.

Pneumatyczny zawór odcinający sterowany ciepłem FireChek

Zobacz więcej

Zawór wykrywa przyrost ciepła na skutek pobliskiego pożaru - natychmiast odpowietrza siłownik oraz odcina zasilanie siłownika. Reaguje na ciepło, nie na płomień.

Parker Viking Lite - nowe zawory rozdzielające

Zobacz więcej

Seria mocnych wszechstronnych zaworów, łącząca w sobie wysoką wydajność z kompaktową budową i niewielkimi wymiarami instalacyjnymi.

Parker HMR - wytrzymała rodzina elektrycznych napędów liniowych

Zobacz więcej

Napędy liniowe ze śrubą toczną firmy Parker, które cechuje ogromną wytrzymałość oraz znakomite właściwości dynamiki.

Poszerzony dział produktów elektromechaniki Parker

Zobacz więcej

Zachęcamy do odwiedzenia nowego działu elektromechaniki na naszej stronie, który jest na bieżąco wzbogacany o nowe rozwiązania.

Parker Moduflex Lite - system przygotowania sprężonego powietrza

Zobacz więcej

Lekki system przygotowania powietrza z ultra lekkich technopolimerów do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych.