Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego teamu inżynierów sprzedaży, a które swoją pracą, wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem przyczynią się do rozwoju naszej firmy. Każdemu pracownikowi gwarantujemy wsparcie techniczne i szkoleniowe ARA Pneumatik, zarówno na początkowym etapie, a także podczas realizowania samodzielnych zadań.
 

Obecnie poszukujemy Inżynierów Sprzedaży

we Wrocławiu oraz w KatowicachTwój zakres obowiązków:

 • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami B2B i obsługa handlowo-techniczna w zakresie pneumatyki
 • dobór dedykowanych rozwiązań zgodnych z zapotrzebowaniem klienta,
 • sporządzanie ofert, koordynacja procesu sprzedaży (zamówienia, dokumenty)
 • regularne spotkania z klientami dot. aktualnych i nowych zapytań i zamówień
 • realizacja planów sprzedażowych w rejonie i raportowanie

 

Jeśli posiadasz:

 •     doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
 •     łatwość nawiązywania kontaktów i predyspozycje handlowe
 •     wykształcenie techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn)
 •     znasz język angielski (B2)
 •     prawo jazdy kat. B 


Dołącz do naszego zespołu
w firmie o stabilnej pozycji na rynku, gwarantującej:

 •     zatrudnienie na umowę o pracę
 •     tematyczne szkolenia techniczne
 •     dużą samodzielność w działaniu
 •     dofinansowanie pakietu medycznego


APLIKUJ

wpisując w temacie nazwę stanowiska i lokalizację.


Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ARA Pneumatik L.T.M. Kościelniak Sp.j. z siedzibą we Wrocławiu 53-012 ul. Wyścigowa 38 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@arapneumatik.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy od daty zakończenia publikacji ogłoszenia. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 2 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@arapneumatik.pl.