Poszerzamy ofertę armatury o standardowe i specjalne zawory kulowe Pekos o krótkich czasach realizacji, w konkurencyjnej cenie i, co najważniejsze, o długiej żywotności.
 
Oferujemy wsparcie inżynieryjne ARA Pneumatik przy dedykowanym doborze zarówno standardowych, jak i specjalistycznych zaworów kulowych Pekos, przy  supporcie posprzedażowym międzynarodowego zespołu inżynierów o imponującym doświadczeniu wdrożeniowym armatury w przemyśle.
  
 
Pekos Valves jest wiodącym europejskim producentem zaworów kulowych z 30-letnim doświadczeniem w automatyzacji zaworów kulowych – czego dowodzi ponad 1.000.000 zaworów wyprodukowanych i dostarczonych do szerokiej gamy branż przemysłu, takich jak:
  • przemysł naftowy i gazowy,
  • petrochemia, chemia,
  • energetyka,
  • celulozowy i papierniczy,
  • przemysł farmaceutyczny i spożywczy.
 Błyskawiczna realizacja dostaw zaworów
 
Krótkie terminy dostaw zaworów możliwe są także dzięki w pełni zautomatyzowanym magazynom producenta - skracają czas przygotowania zamówień naszych klientów i gwarantując ich dokładność.


Technologia wykonania - jakość ponad wszystko

Wszystkie zawory kulowe Pekos są projektowane, produkowane i certyfikowane zgodnie z przyjętymi normami międzynarodowymi. Kompleksowy system kontroli jakości zaworów kulowych ma na celu zapewnienie, że każdy etap, od zakupu materiałów, poprzez obróbkę skrawaniem, montaż, testowanie i pakowanie, spełnia główny cel - zawsze przekraczając oczekiwania naszych klientów.
 
Więcej informacji:  PRZEGLĄD ZAWORÓW KULOWYCH PEKOS >> Pobierz [1,9MB] >>

Kontakt:   Dział Armatury Przemysłowej, tel 71 364 72 85 t.urysz@arapneumatik.pl