• Kod:CPS
  • Producent:Parker
  • Seria:-
Informacje o produkcie:

- szybkie, precyzyjne i bezdotykowe wykrywanie pozycji tłoka
- konfiguracja za pomocą przycisku logicznego
- wersje: analogowa | IO Link

 

Instalacja i konfiguracja czujników CPS  [FILM]  >>

Dane techniczne

Inteligentny czujnik Continous Position Sensing do siłowników ISO 15552:

 

  • szybkie, precyzyjne i bezdotykowe wykrywanie pozycji tłoka
  • ustawienia czujnika mogą być w prosty sposób regulowane podczas instalacji, za pomocą przycisku logicznego lub przez komunikację IO-Link
  • 5 wielkości czujników z zakresami wykrywania 32-256 mm
  • wersje:
    - analogowa
    - IO Link

Jak zamawiać

Skontaktuj się z inżynierem sprzedaży, szczegóły dostępne w zakładce Kontakt z inżynierem

Kontakt z inżynierem sprzedaży

ARA Pneumatik Wrocław

thumbnail

53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 38

Telefon: +48 71 364 72 82

Fax: +48 71 364 72 83

thumbnail

Hubert Pietrzak

Email: h.pietrzak@arapneumatik.pl

Kom: +48 605 584 478

thumbnail

Piotr Kubaszewski

Email: p.kubaszewski@arapneumatik.pl

Kom: +48 607 387 687

thumbnail

Maciej Picher

Email: m.picher@arapneumatik.pl

Tel: +48 71 364 72 94

Kom: +48 691 556 653

ARA Pneumatik Oddział Katowice

thumbnail

40-584 Katowice, ul. Dworska 12

Telefon: +48 32 779 76 40

Fax: +48 32 778 20 93

thumbnail

Paweł Lniak

Email: p.lniak@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 601 156 145

thumbnail

Tomasz Bartoszek

Email: t.bartoszek@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 607 097 207

thumbnail

Piotr Nisowski

Email: p.nisowski@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 41

Kom: +48 607 847 647

Produkty dostępne w sklepie internetowym

Lp. Kod produktu Typ L mm Dostępność Koszyk
1

P8SAGACHA

czujnik analogowy 45
2

P8SAGHMHA

czujnik IO-Link 45
3

P8SAGACHB

czujnik analogowy 77
4

P8SAGHMHB

czujnik IO-Link 77
5

P8SAGACHD

czujnik analogowy 141
6

P8SAGHMHD

czujnik IO-Link 141
7

P8SAGACHF

czujnik analogowy 205
8

P8SAGHMHF

czujnik IO-Link 205
9

P8SAGACHH

czujnik analogowy 269
10

P8SAGHMHH

czujnik IO-Link 269

Produkty powiązane