• Kod:0659
  • Producent:Parker Legris
  • Seria:-- 0659
Informacje o produkcie:

Standardowy z dyszą kątową
Przeznaczenie: czyszczenie, chłodzenie, suszenie, mieszanie gazów
Przepływ maksymalny: 250 ÷ 650 Nl/m
Przyłącze: G1/4, DN3.5

Dane techniczne

Pistolet nadmuchowy do sprężonego powietrza standardowy z dyszą kątową 0659 Parker Legris


Podstawowe parametry techniczne:

  • ciśnienie pracy: do 10 bar
  • medium: sprężone powietrze
  • temperatura pracy:
    -15 ÷ +50°C - powietrze atmosferyczne
    -20 ÷ +80°C - powietrze suche
  • przepływ maksymalny: 250 ÷ 650 Nl/m
  • przyłącza: G1/4
  • DN3,5
Pistolety do przedmuchu - przeznaczenie:
  • czyszczenie
  • chłodzenie
  • suszenie
  • mieszanie gazów

 

Wymiary pistoletu:
C=G1/4  |  DN=3,5  |  F=20mm  |  H=120mm  |  L=223mm


Jak zamawiać

Sprawdź wymiary pistoletu pneumatycznego na rysunku powyżej

 

C

DN

F

H

L

Kod zamówieniowy

G1/4

3,5

20

120

223

0659 00 13

Kontakt z inżynierem sprzedaży

ARA Pneumatik Wrocław

thumbnail

53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 38

Telefon: +48 71 364 72 82

Fax: +48 71 364 72 83

thumbnail

Bartłomiej Dylik

Email: b.dylik@arapneumatik.pl

Kom: +48 725 025 040

thumbnail

Piotr Kubaszewski

Email: p.kubaszewski@arapneumatik.pl

Kom: +48 607 387 687

thumbnail

Maciej Picher

Email: m.picher@arapneumatik.pl

Tel: +48 71 364 72 94

Kom: +48 691 556 653

ARA Pneumatik Oddział Katowice

thumbnail

40-584 Katowice, ul. Dworska 12

Telefon: +48 32 779 76 40

Fax: +48 32 778 20 93

thumbnail

Paweł Lniak

Email: p.lniak@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 601 156 145

thumbnail

Tomasz Bartoszek

Email: t.bartoszek@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 607 097 207

thumbnail

Piotr Nisowski

Email: p.nisowski@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 41

Kom: +48 607 847 647

Produkty dostępne w sklepie internetowym

Lp. Kod produktu C . DN mm F mm H mm L mm Dostępność Koszyk
1

0659 00 13

G1/4 3,5 20 120 223

Produkty powiązane