• Kod:P1V-P
  • Producent:Parker
  • Seria:-- P1V-P
Informacje o produkcie:

- wysoki moment przy niskich prędkościach obrotowych
- bardzo niski poziom hałasu
- trzy podstawowe typy silników: 73.5, 125 i 228 W
- moment obrotowy: od 0,637 do 500 Nm

Dane techniczne

Seria P1V-P pneumatycznych silników tłokowych. Specjalna konstrukcja zapewnia wysoki moment przy niskich prędkościach obrotowych, generując przy tym bardzo niski poziom hałasu. Zakres obejmuje trzy podstawowe typy silników: 73.5, 125 i 228 Wat przy 5 bar na zasilaniu. Prędkość obrotowa bez obciążenia występuje w zakresie 2 200 do 7,4 obr /min. Moment obrotowy od 0,637Nm do 500Nm.

Różnorodność dostępnych przekładni pozwala na dobór właściwej prędkości i momentów obrotowych do każdej aplikacji.

Jak zamawiać

Aby dobrać silnik pneumatyczny skorzystaj z karty katalogowej produktu lub skontaktuj się z naszym inżynierem sprzedaży (ostatnia zakładka).

Katalogi do pobrania

Kontakt z inżynierem sprzedaży

ARA Pneumatik Wrocław

thumbnail

53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 38

Email: ara@arapneumatik.pl

thumbnail

Bartłomiej Dylik | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: b.dylik@arapneumatik.pl

Tel: +48 725 025 040

thumbnail

Daniel Stępień | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: d.stepien@arapneumatik.pl

Tel: +48 697 586 856

thumbnail

Piotr Kubaszewski | Przedstawiciel Regionalny

Email: p.kubaszewski@arapneumatik.pl

Tel: +48 607 387 687

thumbnail

Maciej Picher | Kierownik Działu Pneumatyki

Email: m.picher@arapneumatik.pl

Tel: +48 71 364 72 94

Kom: +48 691 556 653

ARA Pneumatik Oddział Katowice

thumbnail

40-584 Katowice, ul. Dworska 12

Email: katowice@arapneumatik.pl

thumbnail

Paweł Lniak | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: p.lniak@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 601 156 145

thumbnail

Tomasz Bartoszek | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: t.bartoszek@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 607 097 207

thumbnail

Piotr Nisowski | Kierownik Oddziału

Email: p.nisowski@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 41

Kom: +48 607 847 647

Produkty powiązane