• Kod:0694
  • Producent:Parker Legris
  • Seria:-- 0694 -- BSPP (G)
Informacje o produkcie:

Medium: sprężone powietrze
Materiał: mosiądz niklowany, NBR
Średnica: 8mm ÷ 12mm
Gwint zewnętrzny BSPP

Dane techniczne

Złącze wtykowe ze sprężyną ochronną 0694 Parker Legris

 

Podstawowe parametry techniczne:

  • medium: sprężone powietrze
  • materiał: mosiądz niklowany, NBR
  • średnica: 8mm ÷ 12mm
  • gwint: zewnętrzny BSPP

Jak zamawiać

Sprawdź wymiary złącza wtykowego na rysunku powyżej

 

D

C

Kod  zamówieniowy

E

F

G

L

8

G1/4

0694 08 13

6,5

16

24

104,5

10

G1/4

0694 10 13

6,5

18

24

106,5

12

G3/8

0694 12 17

7,5

20

29,5

126

Kontakt z inżynierem sprzedaży

ARA Pneumatik Wrocław

thumbnail

53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 38

Email: ara@arapneumatik.pl

thumbnail

Bartłomiej Dylik | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: b.dylik@arapneumatik.pl

Tel: +48 725 025 040

thumbnail

Daniel Stępień | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: d.stepien@arapneumatik.pl

Tel: +48 697 586 856

thumbnail

Piotr Kubaszewski | Przedstawiciel Regionalny

Email: p.kubaszewski@arapneumatik.pl

Tel: +48 607 387 687

thumbnail

Maciej Picher | Kierownik Działu Pneumatyki

Email: m.picher@arapneumatik.pl

Tel: +48 71 364 72 94

Kom: +48 691 556 653

ARA Pneumatik Oddział Katowice

thumbnail

40-584 Katowice, ul. Dworska 12

Email: katowice@arapneumatik.pl

Paweł Lniak | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: p.lniak@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 601 156 145

Piotr Nisowski | Kierownik Oddziału

Email: p.nisowski@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 41

Kom: +48 607 847 647

Produkty dostępne w sklepie internetowym

Lp. Kod produktu D mm C E mm F mm G mm L mm Dostępność Koszyk
1

0694 08 13

8 G1/4 6,5 16 24 104,5
2

0694 10 13

10 G1/4 6,5 18 24 106,5
3

0694 12 17

12 G3/8 7,5 20 29,5 126

Produkty powiązane