• Kod:Viking Lite
  • Producent:Parker
  • Seria:-- Viking Lite
Informacje o produkcie:
Zawór elektromagnetyczny 5/2 monostabilny Parker Viking Lite

Ciśnienie: 3 ÷ 10bar
Temperatura: -10 ÷ +50°C
Przyłącze: G1/8, G1/4, G3/8

 

Sprawdź także: Cewki, wtyczki, akcesoria do zaworów Viking Lite >>

Dane techniczne

Zawór rozdzielający Parker serii Viking Lite sterowany elektromagnetycznie 5/2, monostabilny.

 

Podstawowe parametry techniczne:

  • przyłącze: G1/8, G1/4, G3/8
  • ciśnienie robocze: 3  ÷ 10bar
  • zakres temperatur: -10 ÷ +50°C

 

Sprawdź także: Cewki, wtyczki, akcesoria do zaworów Viking Lite >>

Jak zamawiać

 

Kontakt z inżynierem sprzedaży

ARA Pneumatik Wrocław

thumbnail

53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 38

Email: ara@arapneumatik.pl

thumbnail

Bartłomiej Dylik | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: b.dylik@arapneumatik.pl

Tel: +48 725 025 040

thumbnail

Daniel Stępień | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: d.stepien@arapneumatik.pl

Tel: +48 697 586 856

thumbnail

Piotr Kubaszewski | Przedstawiciel Regionalny

Email: p.kubaszewski@arapneumatik.pl

Tel: +48 607 387 687

thumbnail

Maciej Picher | Kierownik Działu Pneumatyki

Email: m.picher@arapneumatik.pl

Tel: +48 71 364 72 94

Kom: +48 691 556 653

ARA Pneumatik Oddział Katowice

thumbnail

40-584 Katowice, ul. Dworska 12

Email: katowice@arapneumatik.pl

thumbnail

Paweł Lniak | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: p.lniak@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 601 156 145

thumbnail

Tomasz Bartoszek | Doradztwo techniczno-handlowe

Email: t.bartoszek@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 607 097 207

thumbnail

Piotr Nisowski | Kierownik Oddziału

Email: p.nisowski@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 41

Kom: +48 607 847 647

Produkty dostępne w sklepie internetowym

Lp. Kod produktu Przyłącze Ciśnienie bar Opis Sterowanie Dostępność Koszyk
1

P2LAZ511ESNDCN

G1/8 3 ÷ 10 zawór bez cewki, bez wtyczki elektromagnetyczne monostabilne
2

P2LAZ511ESNDCB49

G1/8 3 ÷ 10 zawór z cewką 24 VDC elektromagnetyczne monostabilne
3

P2LBZ512ESNDCN

G1/4 3 ÷ 10 zawór bez cewki, bez wtyczki elektromagnetyczne monostabilne
4

P2LBZ512ESNDCB49

G1/4 3 ÷ 10 zawór z cewką 24 VDC elektromagnetyczne monostabilne
5

P2LCZ513ESNDCN

G3/8 3 ÷ 10 zawór bez cewki, bez wtyczki elektromagnetyczne monostabilne
6

P2LCZ513ESNDCB49

G3/8 3 ÷ 10 zawór z cewką 24 VDC elektromagnetyczne monostabilne

Produkty powiązane