• Kod:801 Plus
  • Producent:Parker
  • Seria:-- DN10
Informacje o produkcie:

Rozmiar: DN 10  |  kolory patrz tabela

Dobierz szybkozłącza do węży Push-Lok:
Legris  0132 >>           Legris  0134 >>    
Legris 0133..39 >>     Push-Lok  82 >>

Dane techniczne

Uniwersalny wąż przemysłowy w osłonie Parker Push-Lok 801 Plus DN10

 

Zalety węży Push-Lok:

  • proste w montażu, nie wymagające żadnych specjalistycznych narzędzi i zacisków
  • bardzo elastyczne
  • duży wybór kolorów: niebieski, czerwony, zielony, czarny, szary, biały, żółty
  • dedykowane do mediów: powietrze, woda, emulsje wodno-olejowe, wodno-glikolowe 

 

 Podstawowe dane techniczne:

  • materiał: kauczuk syntetyczny w osłonie
  • temperatura pracy: -40 ÷ +100°C
    powietrze: max  +70°C 
    woda: max  +85°C

 

 Łatwy montaż / demontaż instalacji w systemie Push-Lok:

Jak zamawiać

 

Kontakt z inżynierem sprzedaży

ARA Pneumatik Wrocław

thumbnail

53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 38

Telefon: +48 71 364 72 82

Fax: +48 71 364 72 83

thumbnail

Bartłomiej Dylik

Email: b.dylik@arapneumatik.pl

Kom: +48 725 025 040

thumbnail

Piotr Kubaszewski

Email: p.kubaszewski@arapneumatik.pl

Kom: +48 607 387 687

thumbnail

Maciej Picher

Email: m.picher@arapneumatik.pl

Tel: +48 71 364 72 94

Kom: +48 691 556 653

ARA Pneumatik Oddział Katowice

thumbnail

40-584 Katowice, ul. Dworska 12

Telefon: +48 32 779 76 40

Fax: +48 32 778 20 93

thumbnail

Paweł Lniak

Email: p.lniak@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 601 156 145

thumbnail

Tomasz Bartoszek

Email: t.bartoszek@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 40

Kom: +48 607 097 207

thumbnail

Piotr Nisowski

Email: p.nisowski@arapneumatik.pl

Tel: +48 32 779 76 41

Kom: +48 607 847 647

Produkty dostępne w sklepie internetowym

Lp. Kod produktu Kolor Dostępność Koszyk
1

801PLUS-6-BLU-RL

niebieski
2

801PLUS-6-RED-RL

czerwony
3

801PLUS-6-GRN-RL

zielony
4

801PLUS-6-BLK-RL

czarny
5

801PLUS-6-GRA-RL

szary

Produkty powiązane